Sağlık Bilimleri Fakültesi  Odyoloji  Bölümü 1. Sınıf

2017-2018/bahar Yarıyılı Haftalık Ders Programı

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
 

08.00 – 08.50

 

 

 

09.00 – 09.50

 

10.00 – 10.50

 

Danışmanlık Saati

Öğr.Gör.Havva ŞAHİN

 

SBF 102

Fizyoloji

Öğr.Gör.Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

Derslik103

 

 

 

 

YDB 102

İngilizce II

UZEM

 

TDB 102

Türk Dili II

UZEM

 

11.00 -11.50

 

Danışmanlık Saati

Öğr.Gör.Havva ŞAHİN

 

SBF 102

Fizyoloji

Öğr.Gör.Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

Derslik103

 

 

YDB 102

İngilizce II

UZEM

 

 

TDB 102

Türk Dili II

UZEM

12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

 

ODL 110

Çocuk Gelişimi ve Psikolojisi

Yrd.Doç.Dr.Mesud Y.GÜZEL

Derslik-402

 

ODL 106

Konuşma Bilimine Giriş Örğ.Gör.Eren URTEKİN

Derslik 304

 

ENF 102

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

UZEM

 

 

 

14.00 – 14.50

 

ODL 110

Çocuk Gelişimi ve Psikolojisi

Yrd.Doç.Dr.Mesud Y.GÜZEL

Derslik-402

 

ODL 106

Konuşma Bilimine Giriş Örğ.Gör.Eren URTEKİN

Derslik 304

 

ENF 102

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

UZEM

 

15.00 – 15.50

 

Laboratuvar Uygulama

Grup I A

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

 

 

ODL 102

Ses Fiziği ve Akustik Prensipler

Öğr.Gör.Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Derslik 101

 

16.00 – 16.50

Laboratuvar Uygulama

Grup I B

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

 

ODL 102

Ses Fiziği ve Akustik Prensipler

Öğr.Gör.Alpaslan ŞAHİNOĞLU

Derslik 101

 

17.00 – 17.50

 

ODL 104

Odyolojide Enstrümantasyon ve Kalibrasyon

Uzm.Alper ARSLAN

Derslik 101

 

ODL 108

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Uzm.Emine AYDIN

Derslik 101

18.00 – 18.50  

ODL 104

Odyolojide Enstrümantasyon ve Kalibrasyon

Uzm.Alper ARSLAN

Derslik 101

 

ODL 108

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Uzm.Emine AYDIN

Derslik 101

** UZEM  (Uzaktan Eğitim Merkezi) dersleri internet aracılığı ile  ‘’ http://ogretimsistemi.avrasya.edu.tr/ ‘’ işlenmekte olup; Avrasya Üniverstesi’nin internet sitesinde yayınlanacak olan derse kayıtlanma ve başlama –bitiş tarihleri dikkate alınmalıdır.

 

Sağlık Bilimleri Fakültesi  Odyoloji  Bölümü 2. Sınıf 

 2017-2018/bahar Yarıyılı Haftalık Ders Programı

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
 

08.00 – 08.50

 

 

 

09.00 – 09.50

 

 

 

10.00 – 10.50

 

ODL 204

Genel Nöroanatomi-İşitme ve Konuşma Nöroanatomisi

Yrd.Doç.Dr.Osman LİMAN

Derslik 203

 

 

 

 
 

11.00 -11.50

 

ODL 204

Genel Nöroanatomi-İşitme ve Konuşma Nöroanatomisi

Yrd.Doç.Dr.Osman LİMAN

Derslik 203

12.00 – 13.00 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI
 

13.00 – 13.50

ATA 202

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi

UZEM

 

 

 

Laboratuvar Uygulama

Grup II A

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

 

Danışmanlık Saati

Öğr.Gör.Havva ŞAHİN

 

SBF 004

İş Sağlığı ve Güvenliği

Uzm.Nilgün CELAP

Toplantı

 

14.00 – 14.50

ATA 202

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi

UZEM

 

Laboratuvar Uygulama

Grup II B

Uzm.Lütfü M. KILIÇ

 

Danışmanlık Saati

Öğr.Gör.Havva ŞAHİN

 

SBF 004

İş Sağlığı ve Güvenliği

Uzm.Nilgün CELAP

Toplantı

 

15.00 – 15.50

 

ODL 214

İşitsel Algı Süreçlerıne Giriş

Yrd.Doç.Dr.Mesud Y.GÜZEL

Derslik 405

 

ODL 210

Konuşma Akustiği ve Fonetik

Örğ.Gör.Eren URTEKİN

Derslik 303

 

16.00 – 16.50

 

ODL 214

İşitsel Algı Süreçlerıne Giriş

Yrd.Doç.Dr.Mesud Y.GÜZEL

Derslik 405

 

ODL 210

Konuşma Akustiği ve Fonetik

Örğ.Gör.Eren URTEKİN

Derslik 303

 

17.00 – 17.50

 

ODL 208

İşitme ve Konuşma Bozukluklarında Tarama Teknikleri

Uzm.Alper ARSLAN

Derslik 102

 

ODL 206

Odyoloji ve Nörootoloji

Uzm.Emine AYDIN

Derslik 101

 

 

 

18.00 – 18.50

 

ODL 208

İşitme ve Konuşma Bozukluklarında Tarama Teknikleri

Uzm.Alper ARSLAN

Derslik 102

 

ODL 206

Odyoloji ve Nörootoloji

Uzm.Emine AYDIN

Derslik 101